Hakkımızda

GİZLİLİK POLİTİKASI


Sitemizi ziyaret ederek, üye olarak ya da form doldurarak, aşağıda belirtilen kullanım şartları ve gizlilik politikasını kabul etmiş sayılmaktasınız. www.aldoorkepenk.com sitesi herhangi bir zamanda bu koşullarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kullanıcı siteyi ilk ziyaretinden sonra yapılan değişikliklerin ardından siteyi kullanmaya devam ederek bu değişiklikleri kabul etmiş sayılır. Ziyaretçiler, internete ilişkin tüm ücretlerin, vs. kendi sorumluluğunda olduğunu da ayrıca kabul eder. Kullanıcı taahhüt ettiği hüküm ve yükümlülükleri ihlal ettiği taktirde, Aldoor Kepenk tarafından, üyelikten çıkarılacağını, siteye girişinin engelleneceğini, ya da hukuki yollara başvurulacağını peşinen kabul eder.

YASAKLI AKTİVİTELER

Kullanıcı www.aldoorkepenk.com sitesindeki içeriği ve bu içeriği sunmak için kullanılan altyapıyı, Aldoor Kepenk tarafından izin verilmedikçe, paylaşmak, kopyalamak, dağıtmak, lisanslamak, yazılı olarak önceden vereceğimiz açık izin olmaksızın, herhangi bir maksatla bu Web Sitesi'nin herhangi bir kısmına yönelik gizli link koymak, sitenin içeriğine müdahale edecek herhangi bir yazılım ya da alet kullanmak ya da kullanmaya teşebbüs etmek gibi eylemlerde bulunmayacağını taahhüt eder.Bunlarla sınırlı kalmamak üzere sitenin her türlü yasadışı kullanımı yasaktır.

SİZE AİT BİLGİLERİ NASIL KULLANIYORUZ

İnternet sitemizde vermiş olduğunuz kişisel bilgileriniz sizlere daha iyi hizmet verebilmek için kullanılmakta; hiçbir şekilde üçüncü kişi ya da kurumlarla paylaşılmamaktadır. Sizlerden istenen eposta adresleriniz, aksini talep etmediğiniz sürece, ürün ve hizmetlerimiz, kampanyalarımız ve yararlanabileceğiniz fırsatlar hakkında sizleri haberdar etmek amacı ile kullanılacaktır.

BAĞLANTILAR

Bu sitede başka sitelere ait bağlantılar bulunabilir. Burada bahsedilen bağlantı verme işlemi, hukuki olarak "atıfta bulunma" olarak değerlendirilmektedir. Aldoor Kepenk şirketi link verdiği ya da tanıtımını yaptığı bu sitelerin gizlilik politikalarından sorumlu değildir.

GİZLİLİK POLİTİKASINDA YAPILACAK DEĞİŞİKLİKLER

Aldoor Kepenk şirketi bu gizlilik politikasını zamana uygun olarak değiştirme hakkını gizli tutar. Değişikliklerden haberdar olmak için sitemizi belirli aralıklarla ziyaret etmenizi öneririz. Aksi hallerde doğacak sorunlardan Aldoor Kepenk şirketi sorumluluk kabul etmeyecektir.