Aldoor Kepenk Teknik Bilgi

Teknik Bilgi - Aldoor Otomatik Kepenk ve Kapı Sistemleri

Galvaniz Çelik Otomatik Kepenk

Galvaniz çelik profilden imal edilen kepenklerdir. Darbe ve patlayıcı maddelere dayanıklı kepenklerdir. Galvanizli çelik oluşu,kepenkin paslanmamasını ve bu sayede uzun bir kullanım ömrü olmasını sağlamaktadır. Galvanizli çelik kepenkler; hammaddesi ve yapısı itibariyle güvenli ve sağlam bir görünüm sergiler.

Kullanım alanına ve kepenk ebatına göre profil tercihi yapılabilir. Yüzey temizliği kolayca yapılabilen kepenklerdir. Santral motorlu yada tüp motorlu olarak uygulanabilir. Poliüretan dolgulu alüminyum kepenk sistemlerinde gri, metalik gri, ahşap, koyu ahşap, beyaz gibi renkler tercih edilebilmektedir.Seksiyonel Kapılar

Seksiyonel kapılar hızlı trafik akışı sağlayan, tesisinizi ve garajınızı sıcaktan-soğuktan koruyan, ortamın havasını muhafaza eden, emniyetli, açık görüş sunan, istenilen boyutlarda,yapının şekline uygun yataklama seçenekleri, dayanıklılığı,kolay uygulanabilirliği ve uzun ömürlü kullanımı ile sizlere sunulmaktadır.

Aldoor kapı sistemleri (otomatik kepenk, bariyer sistemleri, fotoselli kapı, seksiyonel (sanayi) kapıları, yanakayar bahçe kapıları, otomatik panjur sistemleri) vb. Hizmetleride siz değerli müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktasır. Teknik servis anlamında 7/24 hizmet ve kaliteli bilgi ve hizmet akışı sağlayan aldoor kepenk siz değerli müşterilerimizin zihninde soru işlareti kalmayana kadar teknik destek sunmaktadır.Otomatik Kepenk Sistemleri

Otomatik kepenk sistemleri, galvaniz sistemler ve alüminyum sistemler olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Galvaniz çelik sistemler güvenliğin ön planda olduğu mekanlarda tercih edilirken, alüminyum sistemler estetik görüntünün ön planda olduğu mekanlarda tercih edilmektedir.Çelik Otomatik kepenkler aynı zamanda içi poliuretan dolgulu olmak suretiyle ısı izolasyonlu veya izolasyonsuz olarakta tercihinize sunulmaktadır. Çelik Kepenklerdeki gövde profilleri, kullanım alanına ve amacına göre 120 mm ye kadar farklı panel genişliklerine sahiptir.Transparan çelik kepenk sistemleri, sağladığı şeffaflık ile vitrininizde bulunan ürünlerin gece gündüz teşhirini sağlar. Şık görünümü ve modern tasarımı ile mağazanıza artı katar.Alüminyum motorlu kepenkler malzemeye göre ikiye ayrılmaktadır. Boyutlarına göre motor gücü tesbiti yapılmaktadır. Otomatik kepenk profili arasındaki boşluğa sertleştirilmiş poliüretan sıkılarak, profilin mukavemeti ve ısı yalıtımı sağlanır.

Aldoor Kepenk otomatik kepenk, bariyer sistemleri, fotoselli kapı, seksiyonel (sanayi) kapıları, otomatik panjur hizmetlerinde siz değerli müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Teknik servis anlamında 7/24 hizmet ve kaliteli bilgi ve hizmet akışı sağlayan aldoor kepenk siz değerli müşterilerimizin zihninde soru işlareti kalmayana kadar teknik destek sunmaktadır.